News

Krzyż Kawalerski dla Prezesa PZL Mielec

Janusz Zakręcki, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Polskich Zakładów Lotniczych został uhonorowany przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

czytaj więcej o: Krzyż Kawalerski dla Prezesa PZL Mielec
Świętujemy 85 lat lotnictwa w Mielcu. Polskie Zakłady Lotnicze otworzą swoje bramy.

W dniu VI Podkarpackich Pokazów Lotniczych (sobota, 24.06) wszyscy pasjonaci historii lotniczego Mielca będą mogli w drodze na lotnisko przejść przez teren Polskich Zakładów Lotniczych.

czytaj więcej o: Świętujemy 85 lat lotnictwa w Mielcu. Polskie Zakłady Lotnicze otworzą swoje bramy.
Nowe logo PZL Mielec

Polskie Zakłady Lotnicze od 15 czerwca wprowadzają nowe, odświeżone logo firmowe. Znak zastąpi dotychczasowy, który funkcjonował z drobnymi modyfikacjami od 2004 roku.

czytaj więcej o: Nowe logo PZL Mielec
PZL Mielec liderem bezpieczeństwa pracy

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. otrzymały Srebrną Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy przyznawaną przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Firma została wyróżniona za prowadzenie szczególnie aktywnych i skutecznych działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka.

czytaj więcej o: PZL Mielec liderem bezpieczeństwa pracy
PZL Mielec wspierają uzdolnioną młodzież

Trzech najlepszych uczniów klasy patronackiej Technik Mechanik Lotniczy w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu otrzymało od Polskich Zakładów Lotniczych nagrody finansowe za wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021.

czytaj więcej o: PZL Mielec wspierają uzdolnioną młodzież