Aktualności

PZL Mielec liderem bezpieczeństwa pracy

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. otrzymały Srebrną Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy przyznawaną przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Firma została wyróżniona za prowadzenie szczególnie aktywnych i skutecznych działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka.

czytaj więcej o: PZL Mielec liderem bezpieczeństwa pracy
Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu obchodzą 15. rocznicę prywatyzacji

16 marca 2022 minęło 15 lat od momentu prywatyzacji Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu i dołączenia do rodziny Sikorsky Aircraft. Obie firmy dziś należą do koncernu Lockheed Martin. Był to początek przełomowych zmian w historii mieleckiego lotnictwa.

czytaj więcej o: Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu obchodzą 15. rocznicę prywatyzacji
PZL Mielec z pomocą charytatywną dla Ukrainy

Firma i jej pracownicy włączają się w działania pomocowe, by wesprzeć uchodźców z Ukrainy w obecnym kryzysie humanitarnym.

czytaj więcej o: PZL Mielec z pomocą charytatywną dla Ukrainy
Departament Obrony Narodowej Filipin podpisuje kontrakt na 32 śmigłowce Black Hawk

PZL Mielec, firma należąca do Lockheed Martin, podpisała kontrakt z filipińskim Departamentem Obrony Narodowej (DND) na produkcję 32 dodatkowych wielozadaniowych śmigłowców S-70i™ Black Hawk® dla Filipińskich Sił Powietrznych.

czytaj więcej o: Departament Obrony Narodowej Filipin podpisuje kontrakt na 32 śmigłowce Black Hawk
PZL Mielec inwestują w odnawialne źródła energii

Dzięki inwestycji zrealizowanej w 2021 roku Spółka zajmuje 8 miejsce w rankingu największych farm fotowoltaicznych w województwie podkarpackim.

czytaj więcej o: PZL Mielec inwestują w odnawialne źródła energii