News

PZL Mielec kontynuuje sponsoring drużyny piłki nożnej PGE FKS Stal Mielec

03 listopada 2022

Zarząd Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o. podjął decyzję o kontynuacji sponsoringu drużyny piłki nożnej PGE FKS Stal Mielec na kolejny sezon 2022/2023.

Prezes PZL Mielec Janusz Zakręcki i prezes FKS Stal Mielec S.A. Jacek Klimek podpisali 7 lipca br. umowę na sponsorowanie rozgrywek rundy jesiennej kolejnego sezonu Ekstraklasy.

"PZL Mielec są od lat wiernym kibicem mieleckiej drużyny piłki nożnej. Razem świętujemy zwycięstwa i przeżywamy gorycz porażek. Od 2014 roku powróciliśmy do sponsoringu i staramy się wspierać drużynę w rywalizacji o jak najlepsze wyniki. Wierzę, że razem z wszystkimi pasjonatami piłki nożnej i mieszkańcami Mielca będziemy jeszcze nie raz świętować sukcesy naszych sportowców. Chciałbym, aby nasz przykład zachęcił inne firmy z mieleckiej strefy ekonomicznej, aby wspólnie, poprzez sport budować wizerunek Mielca i Podkarpacia w Polsce i na świecie." – powiedział Janusz Zakręcki, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PZL Mielec.

Polskie Zakłady Lotnicze wspierają FKS Stal Mielec, dzięki czemu zaliczają się do grona mecenasów sportu, co  nierozerwalnie wiąże się z rozwojem klubu i możliwością sportowej rywalizacji w gronie najlepszych drużyn polskiej piłki nożnej.