News

Dawid Kwiatkowski jedną z gwiazd muzycznych IV Podkarpackich Pokazów Lotniczych

12 kwietnia 2018

Podniebne ewolucje i lotnicze akrobacje to główne atrakcje IV Podkarpackich Pokazów Lotniczych, które odbędą się 28 lipca na mieleckim lotnisku. Uzupełnieniem programu lotniczego będą koncerty gwiazd na scenie głównej. Dziś możemy ogłosić, że pierwszą gwiazdą, która zaśpiewa będzie Dawid Kwiatkowski.

Dwudziestodwuletni artysta, pomimo młodego wieku, już jest ikoną muzyki dla polskich i europejskich nastolatków. Na polskiej scenie muzycznej zadebiutował w 2013 roku singlem „Biegnijmy”. Nagradzany licznymi wyróżnieniami muzycznymi, m.in. dwiema statuetkami w kategoriach Modny Debiut ESKA.pl, Odkrycie roku na gali Glam Awards 2013, czy Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy, a następnie nagrodę dla najlepszego artysty Europy Wschodniej.

Szerszej publiczności znany jako juror z telewizyjnych programów rozrywkowych SuperDzieciak i The Voice Kids. Do tej pory wydał 4 studyjne albumy: 9893 (2013), Pop & Roll, (2014), Element trzeci (2015), Cuntdown (2016). Wkrótce ukaże się jego piąta płyta.

Przypomnijmy, że IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze związana są z 80-leciem przemysłu lotniczego w Mielcu i 100-leciem lotnictwa polskiego. Organizatorami imprezy są Samorząd Województwa Podkarpackiego, Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., Urząd Miejski w Mielcu, oraz Lotnisko Mielec.

 

1432704654.jpg [54.71 KB]