Aktualności

Latin America M28 Demo Tour na półmetku

28-04-2017

 

Latin America M28 Demo Tour na półmetku

 

 

Po prezentacjach w Brazylii tournée promocyjne samolotu M28 przeniosło się do Argentyny.

 

Kolejnym przystankiem na trasie promocyjnej samolotu M28 była argentyńska stolica Buenos Aires. W ciągu 2 dni na lotnisku El Palomar, będącym jednocześnie jedną z baz dla Sił Powietrznych tego kraju, możliwości statku powietrznego z mieleckiej fabryki zaprezentowano 70 przedstawicielom firm prywatnych i instytucji wojskowych. Na wystawie statycznej gościliśmy również delegację argentyńskiego Ministerstwa Obrony i Ambasadora Polski w Argentynie.

 

Pokazy dla klientów obejmowały prezentacje multimedialne, sesje pytań podczas wystawy statycznej oraz 4 loty demo, w trakcie których na pokład samolotu zabrano łącznie 40 osób. Ponadto dla zgromadzonych na lotnisku widzów załoga wykonała imponujący pokaz krótkiego startu i lądowania.

 

Dzięki najwyższej klasy możliwościom STOL oraz konstrukcji, która umożliwia eksploatację w temperaturach –50 st. C do +50 st. C, również w gorącym klimacie górskim i trudnych warunkach terenowych, samolot M28 stanowi doskonałą platformę dla specyficznego argentyńskiego rynku. M28 może z powodzeniem realizować misje na północy tego kraju, gdzie panują wysokie temperatury, jak i na południu, w bazach argentyńskich Sił Zbrojnych na Antarktydzie.

 

Zapraszamy do objerzenia galerii zdjęć z pokazów w Argentynie.

 

 

 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone