Aktualności

PZL Mielec z tytułem „Społecznika Strefy”

05-02-2018

 

26 stycznia br. w Mielcu podsumowano kolejny rok działalności mieleckiej SSE. W trakcie uroczystego „Spotkania z Inwestorami Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC” Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. zostały nagrodzone tytułem „Społecznika Strefy”.

 

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Tomasz Poręba, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego, starostowie, prezydenci, reprezentanci jednostek samorządów terytorialnych, instytucji okołobiznesowych oraz przedsiębiorcy prowadzący działalność w mieleckiej strefie i przedstawiciele Zarządzającego strefą.

 

Oficjalną część imprezy zamknięto nagrodzeniem przedsiębiorców za swoją aktywność w ubiegłym roku oraz wręczeniem przedstawicielom inwestorów tegorocznych zezwoleń na rozpoczęcie działalności w strefie. Statuetkę za wyróżnienie w kategorii „Społecznika Strefy” z rąk Wiceprezesa Dariusza Śliwowskiego i Dyrektora Krzysztofa Ślęzaka odebrał Prezes Zarządu PZL Mielec Janusz Zakręcki.

 

EURO-PARK MIELEC jest pierwszą polską specjalną strefą ekonomiczną powstałą w 1995 roku. W 2017 r. osiągnęła próg 10 mld złotych zainwestowanych przez firmy w strefie, co pozwoliło na utworzenie 39,5 tys. miejsc pracy.

 

 

Foto: SSE...
Foto: SSE...
Foto: SSE...
 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone